Promes

Strona główna > Promes

Promes to aplikacja autorska firmy Masters nieruchomości.

PROMES to nasze autorskie nowoczesne rozwiązanie informatyczne zaprojektowane w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów wspomagające efektywne zarządzanie wspólnotami mieszkańców.

Jest to system umożliwiający komunikację i nadzór nad nieruchomością członkom wspólnoty.

  • Możliwość zgłoszenia usterki, monitoringu jej obsługi oraz weryfikacji poprawności naprawy.
  • Intuicyjny interfejs, który pozwala na bieżąco śledzić aktualności przez przeglądarkę internetową lub dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej.
  • Możliwość sprawdzenia salda, śledzenia domowych wydatków i opłacania rachunków bez wychodzenia z domu.
Zgłaszanie usterek

Dzięki ProMeSystem możliwe jest zgłaszanie usterek bez wychodzenia z domu lub bez konieczności wysyłania wielu e-maili lub wykonywania licznych telefonów do zarządcy.

Członkowie wspólnoty mogą nie tylko zgłaszać usterki i załączać do nich zdjęcia oraz dokumenty, ale też śledzić na bieżąco proces obsługi po stronie Zarządcy. Zarządca natomiast może skierować usterkę bezpośrednio do Serwisanta, oszczędzając tym samym czas.

Gdy zgłoszona usterka zostanie rozpatrzona i naprawiona, dzięki ProMeSystem osoba zgłaszająca może ocenić jej naprawę, a Zarządca może ją zwrócić do Serwisanta, jeśli naprawy nie wykonano poprawnie.

Moduł aktywności – aktualności

ProMeSystem został wyposażony w moduł Aktualności, dzięki któremu członkowie wspólnoty widzą najważniejsze i najświeższe informacje bezpośrednio po zalogowaniu się do systemu, a żadna ważna informacja nie umknie ich uwadze.

Dzięki opcji zarządzania aktualnościami, Zarządca może w łatwy sposób dodawać, usuwać i modyfikować aktualności, natomiast członkowie wspólnot mogą sprawdzić, co dzieje się w ramach ich wspólnoty, korzystając z przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej.

Ponadto istnieje możliwość przesłania Newslettera lub SMS-ów dotyczących najważniejszych dla wspólnoty wydarzeń.

Monitorowanie rachunków i rozliczenia mediów

Dzięki ProMeSystem możliwe jest nie tylko monitorowanie bieżącego salda i sprawdzanie opłat eksploatacyjnych nieruchomości.

Moduł rachunków zbiera bowiem dane liczników, informacje o kontrolach finansów i zużycie mediów w jednym miejscu, dzięki czemu użytkownik zyskuje pełną informację, a co za tym idzie kontrolę finansową.

Użytkownik może zaplanować wydatki na dany miesiąc,
a także opłacić rachunki bez wychodzenia z domu.

Aplikacja mobilna – zawsze przy Tobie

Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej ProMeSystem, użytkownik zyskuje możliwość monitorowania swojej nieruchomości przy pomocy swojego smartfonu. Aplikacja została przygotowana w wersji na telefony z systemem Android oraz na smartfony iPhone.

Gdy w systemie, na koncie użytkownika dostępne jest nowe powiadomienie dotyczące usterki, płatności czy nowa aktualność, przy ikonce aplikacji ProMeSystem pojawia się liczba nowych powiadomień.

Potrzebujesz wsparcia?

Skontaktuj się z nami!

Telefon

+48 616 705 555